حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

معرفی انواع مختلف کارتهای ویزیت

معرفی انواع مختلف کارتهای ویزیت

چاپ فست نخستین سامانه چاپ سریع – معرفی انواع مختلف کارتهای ویزیت

آیا می دانید ۷۲٪ افراد بر اساس کیفیت کارت ویزیت درباره یک شرکت یا تجارت قضاوت می کنند؟ علی رغم محبوبیت روزافزون شبکه های آنلاین، اهمیت دیدار رو در رو با مردم هنوز بر روابط تجاری حاکم است. به همین دلیل است که داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای به نفع شما و شرکت شما خواهد بود.

اگر به دنبال طراحی کارت ویزیت یا ارتقا کارت فعلی خود هستید، انواع مختلفی از کارت ویزیت در دسترس است. ممکن است داشتن این همه گزینه خارج از حوصله به نظر برسد اما اگر شما یک استراتژی بازاریابی خوب دارید، ما شما را کمک خواهیم کرد.

۱- کارت ویزیت کلاسیک

این نوع طراحی کارت ویزیت ساده و بی انتها است. گرچه ممکن است امتیاز خلاقیت زیادی کسب نکند، اما کار شما را راه می اندازد و به مردم نشان می دهد که شما فقط به دنبال دادن اطلاعات خود هستید. این نوع کارت ها برای کسانی که چیزی نمایشی نمی خواهند یا بهتر بگویم ساده پسند هستند بسیار مناسب است.

به طور کلی، این کارت سفید حاوی اطلاعات کسب و کار شما و همچنین راهی برای تماس با شما است. نام تجاری ، وب سایت ، ایمیل و شماره تلفن رایج ترین مواردی هستند که درج خواهد کرد.

۲- کارت های کسب و کار جهت دار

هنگام تصمیم گیری در مورد طراحی کارت ویزیت ، یکی از گزینه هایی که پیش رو دارید انتخاب بین عمودی یا افقی است. اگرچه ممکن است جهت گیری کارت از اهمیت خاصی برخوردار نباشد، اما کارت های عمودی تمایل به برجسته شدن دارند زیرا کمتر معمول هستند. اگر اهل هنر هستید یا حرفه ای منحصر به فرد دارید، طراحی کارت عمودی را در نظر بگیرید.

کار سخت این است که شما باید در مورد چگونگی قرار دادن اطلاعات در عرض باریک خلاق باشید. حتی کارت های جدیدی نیز وجود دارد که می توانند در شکل های مختلف، از جمله بیضی یا مربع باشند. گرچه ممکن است برای هر نوع شغلی مناسب نباشد، اما یک روش عالی برای برجسته سازی است.

۳- کارت ویزیت شبکه های اجتماعی

ممکن است شما فردی باشید که شغلتان آنلاین باشد. روش های بسیار خوبی وجود دارد که کارت ویزیت شما منعکس کننده این نوع حرفه باشد. از آنجا که بیشتر کارتهای کسب و کار کلاسیک فقط دارای یک شماره تلفن و ایمیل هستند، کارت ویزیت شبکه اجتماعی بیشتر صفحه ی شما را در رسانه های اجتماعی مختلف مورد تبلیغ قرار می دهد.

بنابراین URL حساب Twitter یا Facebook خود را باید روی کارت حک کنید. سایر متخصصان رسانه های اجتماعی خارج از چارچوب فکر کرده اند و کدهای QR را روی کارت ویزیت خود قرار داده اند که هنگام اسکن به صفحه آنها منتهی می شود.

۴- کارت ویزیت با فرمت خلاقانه

طراحی کارت ویزیت می تواند یک روند بسیار لذت بخش باشد، خصوصاً اگر می خواهید با آن خلاقیت ایجاد کنید.

ایده های طراحی کارت ویزیت

اکنون که برخی از دسته های مختلف کارت را شناختید، می توانید بین جزئیات مختلف طراحی که در همه آنها وجود دارد تصمیم بگیرید. این شامل موارد مختلفی مانند وزن، مواد کاغذی و پرداخت کارت است.

کارتهای ممتاز نسبت به کارتهای عادی ضخیم تر هستند و می توانند روکش دار یا بدون روکش باشند. انواع مختلفی از مشاغل وجود دارد بنابراین مطمئناً انواع مختلفی از کارت های ویزیت وجود دارد که می تواند به شما در جذب نام تجاری مورد نظر شما کمک کند.

منبع: www.thatbusinessnetwork.com

 

 

 

milad soltani
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
تهران-میدان انقلاب-خیابان شانزده آذر - پایین تر از کوچه راهنما پلاک 22
02166481640-02166481673-02166402723
info@chapfast.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X