حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تقویم های تبلیغاتی، هدایای خوب به منظور بازاریابی

تقویم های تبلیغاتی، هدایای خوب به منظور بازاریابی

تقویم های تبلیغاتی، هدایای خوب به منظور بازاریابی

چاپ فست نخستین سامانه چاپ سریع – تقویم های تبلیغاتی، هدایای خوب به منظور بازاریابی

مدیران بازاریابی در سراسر کشور به شما خواهند گفت که هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی واقعاً در جهت ارتقا دید و برجستگی یک برند در یک صنعت خاص موثر هستند و همچنین تعداد کمی از هدایای تبلیغاتی وجود دارد که به اندازه تقویم های تبلیغاتی موثر ظاهر شوند.

چرا تقویم های تبلیغاتی موثر هستند

موثر بودن: تقویم ها، صرف نظر از صنایعی که هدف قرار داده اید، مفید هستند و تقویم به نقاط تماس بیشتری بین محصول تبلیغاتی شما (که نام تجاری ، آرم یا اطلاعات تماس شما را به طور برجسته نشان می دهد) و مشتری تبدیل می شود. به این فکر کنید که هر فرد در روز چند بار به تقویم روی میز کار یا تقویم دیواری خود نگاه می کند. هر یک از این نگاه ها برابر با زمانی است که مشتری در مورد تجارت یا سازمان شما فکر می کند.

قدرت در تعداد: یک فرد می تواند یک تقویم روی میز، تقویم دیگری به دیوار ، یکی در دفتر کار و حداقل یکی در خانه داشته باشد. با توجه به هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی، یک فرد به چند مورد نیاز دارد؟ احتمالاً فقط یکی، درست است؟ اما شما می توانید چندین تقویم تبلیغاتی حتی شاید با انواع موضوعات مختلف برای مشتریان خود فراهم کنید تا در خانه و محل کار قرار دهند.

مقرون به صرفه: قیمت متوسط تقویم دیواری تبلیغاتی سفارشی کمتر از یک دلار است. با این نرخ، تعداد مشتریان بالقوه، مشتریان فعلی و تصمیم گیرندگان صنعت که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید حیرت انگیز است. یک سرمایه گذاری نسبتاً متوسط می تواند شما را قادر سازد صدها مشتری را یک باره هدف قرار دهید. تصور کنید هزینه تولید یک آگهی سنتی چقدر است. سپس، فکر کنید که چقدر خوب می توانید با چند صد دلار با مشتری های مورد نظر خود ارتباط داشته باشید.

درخواست جهانی: یکی از بزرگترین دلایل استفاده از تقویم های تبلیغاتی در رویداد بازاریابی بعدی شما جذابیت جهانی برای افرادی است که تقریباً از هر صنعت یا صنفی از تجارت استفاده می کنند. همه از نوعی ابزار سازمانی استفاده می کنند و تقویم در ادارات و خانه های سرتاسر کشور یک مورد معمول است. تقویم سفارشی را متناسب با نیازها یا علایق مشتری درست کنید و با این کار نه تنها تجارت خود را رونق می بخشید بلکه نزد شخصی که آن را دریافت می کند نیز ارزشمند خواهید شد.

حضور مداوم: تقویم های سفارشی همراه با نقش تبلیغاتی، مارک تجاری شما را مورد هدف قرار می دهد و شما را به مدت ۱۲ ماه کامل زنده نگه می دارد، شاید هم بیشتر. به نظر می رسد قیمت هر تقویم تقریباً چیزی نیست، اما سرمایه گذاری طولانی مدت است.

در پایان ، اگر می خواهید تجارت خود را به روشی اقتصادی و موثر توسعه دهید، تقویم ها راهی برای پیشبرد اهداف شما هستند.

منبع: www.pens.com

milad soltani
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
تهران-میدان انقلاب-خیابان شانزده آذر - پایین تر از کوچه راهنما پلاک 22
02166481640-02166481673-02166402723
info@chapfast.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X